Akasha – twój dostęp do prawdziwej wiedzy w TobieWitaj!

Jednym z moich marzeń było zawsze stworzenie przestrzeni dla rozwoju, gdzie łatwiej jest utrzymać połączenie ze esencją siebie w relacji z innymi i światem.

Na przestrzeni lat i mieszkania w różnych środowiskach, w różnych krajach były to grupy pod nazwą Center 4 Awareness, Artists’ community. Głównie były to grupy międzynarodowe, a łączyła nas nie tylko pasja, ale też język angielski. A teraz polski.

Nazwa Akasha to nie tylko ukłon ku kronikom Akashy. Spersonifikowana Akasha w moich książkach żyje i istnieje, być może też w Tobie …

Jednostka to iskra, kropla, fala, ale razem jesteśmy oceanem możliwości … „Jestem, bo ty jesteś” to nie tylko afrykański koncept współistnienia ale nas wszystkich, i nie tylko na Ziemi.

Witaj w miejscu poza czasem, przestrzenią, gdzie wspieramy połączenie z prawdziwą wiedzą w Tobie.

W miejscu gdzie znajdujesz balans między swoją indywidualnością – być może kreatywnym outsiderem, który nie czuje się dobrze w tłumie –

a byciem w sprzyjającej ci grupie istot szanujących granice innych.

Jeśli nasz wspólny kolektyw na to pozwoli, taki ośrodek pewnego dnia powstanie …

Jeśli chcesz do nas dołączyć, współpracować napisz i przedstaw swoją propozycję.

Seskroluj po więcej a teraz poznaj … AKASHA TEAM

Jolanta Klapkowska znana na chacie YouTube pod nickiem Jo Ka, to kobieta o wielu talentach, wprowadzająca nam jako moderatorka nie tylko wszelkie informacje, ale działająca „od kuchni” by wszystko było posegregowane, pilnująca playlist, zbierająca tytuły i linki by w razie co mogły nam w przyszłości posłużyć. Dba o wasze dobre samopoczucie na czatach. Ciepła i w razie potrzeby można do niej pisać jeśli potrzeba emocjononalnego wsparcia.

Elżbieta Wiśniewska – znana na czacie YouTube pod nickiem elzbieta ska, to prężna, działająca na wielu polach, utalentowana kobieta. Szybka w działaniu, reagująca natychmiast i dbająca o dobrą atmosferę na czatach. Swoją obecnością wprowadza też porządek, jasność gdzie do kogo pisać. Jak działać to do Eli się zgłaszać!

Anna from Earth

Urodziłam się w Polsce, mieszkam w Szwecji, pochodzę z planety Ziemia – przynajmniej w tym życiu.

Moja dusza jeszcze mi nie powiedziała skąd pochodzę tak naprawdę. Ale szukam, szukam drogi do domu. I budzę się. Odkrywam sama siebie, w sobie i innych, tańcząc te tango życia.

Kiedyś czas zajmowała mi nauka książkowa, wiedza naukowa, dziś przeobraziło się to w szukanie tej wiedzy w sobie, w samotnej kontemplacji, medytacji, snach, muzyce, malowaniu… czegoż to ja jeszcze nie robię? No tak, kąpie się w moim ukochanym morzu nawet zimą, a to przecież słońce kocham najbardziej.

Na co dzień pracuje przykładając swoją cegiełkę w zwalczaniu zła, które rozprzestrzeniło się na naszej pięknej planecie, a po pracy dzielę się jak tylko mogę moją wiedzą i ciepłą, pozytywną wibracją tam gdzie tylko mogę… i tak tańczę ten taniec życia najpiękniej jak potrafię.
– Anna from Earth

Pannaceum

Cześć! Mam na Ewelina.Interesuję się szeroko pojętym samorozwojem nie tylko na polu fizycznym.

Kocham morze i kąpiele morskie, zwycięstwo, nie potrafię tego wytłumaczyć, ale nie mogę rozstać się na dłużej z wodą. uwielbiam sport; Biegam i praktykuję jogę. Staramka się zdrowe zdrowe odżywiać, tematyka zdrowienia i zdrowe organizmy do kolejne hobby. Uwielbiam medytować i relaksować się. Śnię. Marzę. Bardzo dużo czytam, piszę też swoją książkę. Dużo przeżyłam dzięki mojej nie obsługującej córeczce dla twojej autorstwa, że ​​mam się do Rzymu i teraz moją wiedzą i doświadczeniem chcielibym podzielić się z innymi osobami.

 

 

 

 

 

Czym ma być Akasha i jakie ma mieć cele?

Akashatv – przymierze, instytut, organizacja – poszerzanie, zdobywanie i przekazywanie praktycznej wiedzy o naturze człowieka/ wszechświecie by łatwiej i było nawigować w dzisiejszej dżungli życia. Akasha ma na celu inspirować i prowadzić.

Niezależna od rządów, wolna od układów politycznych.

Pracują w niej i pieczę nad nią mają mieć tylko ci, którzy dbają o dostępność wiedzy dla ludzkości, wspierają wiedzę i jej praktyczne zastosowanie.

Wszystkim nastawionym na czerpanie korzyści finansowych, pożądających władzy, dziękujemy 😉 i wysyłamy do ich domów.

Utrzymaj połączenie z Esencją Ciebie!

Tu zbieramy linki do grup na całym świecienapisz tam, daj znać, że jesteś

Podróżuj Dbaj i Spełniaj się

https://www.facebook.com/groups/1129057007580221

Travel Care Realize Self

https://www.facebook.com/groups/788566655172299

Warszawa Świetliści

https://www.facebook.com/groups/1217627285758008

Świadomi – Szwecja

https://www.facebook.com/groups/572260424598307

Netify: https://netyfy.com/

Świadomi- Rzym i okolice

https://www.facebook.com/groups/1301824177290201

Francja Swiadomi

https://www.facebook.com/groups/372019198421549