Akasha – twój dostęp do prawdziwej wiedzy w Tobie

Witaj!

Jednym z moich marzeń było zawsze stworzenie przestrzeni dla rozwoju, gdzie łatwiej jest utrzymać połączenie ze esencją siebie w relacji z innymi i światem.

Na przestrzeni lat i mieszkania w różnych środowiskach, w różnych krajach były to grupy pod nazwą Center 4 Awareness, Artists’ community. Głównie były to grupy międzynarodowe, a łączyła nas nie tylko pasja, ale też język angielski.

A teraz niech będzie po polsku.

Nowa nazwa Akasha to nie tylko ukłon ku kronikom Akashy. Spersonifikowana Akasha w moich książkach żyje i istnieje, być może też w Tobie …

Jednostka to iskra, kropla, fala, ale razem jesteśmy oceanem możliwości … „Jestem, bo ty jesteś” to nie tylko afrykański koncept współistnienia ale nas wszystkich, i nie tylko na Ziemi.

Witaj w miejscu poza czasem, przestrzenią, gdzie wspieramy połączenie z prawdziwą wiedzą w Tobie.

W miejscu gdzie znajdujesz balans między swoją indywidualnością – być może kreatywnym outsiderem, który nie czuje się dobrze w tłumie –

a byciem w sprzyjającej ci grupie istot szanujących granice innych.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, współpracować napisz na FB:  https://www.facebook.com/pilatowiczjoanna

AKASHA TEAM

Anna from Earth

Urodziłam się w Polsce, mieszkam w Szwecji, pochodzę z planety Ziemia – przynajmniej w tym życiu.

Moja dusza jeszcze mi nie powiedziała skąd pochodzę tak naprawdę. Ale szukam, szukam drogi do domu. I budzę się. Odkrywam sama siebie, w sobie i innych, tańcząc te tango życia.

Kiedyś czas zajmowała mi nauka książkowa, wiedza naukowa, dziś przeobraziło się to w szukanie tej wiedzy w sobie, w samotnej kontemplacji, medytacji, snach, muzyce, malowaniu… czegoż to ja jeszcze nie robię? No tak, kąpie się w moim ukochanym morzu nawet zimą, a to przecież słońce kocham najbardziej.

Na co dzień pracuje przykładając swoją cegiełkę w zwalczaniu zła, które rozprzestrzeniło się na naszej pięknej planecie, a po pracy dzielę się jak tylko mogę moją wiedzą i ciepłą, pozytywną wibracją tam gdzie tylko mogę… i tak tańczę ten taniec życia najpiękniej jak potrafię.
– Anna from Earth

Pannaceum

Cześć! Mam na Ewelina.Interesuję się szeroko pojętym samorozwojem nie tylko na polu fizycznym.

Kocham morze i kąpiele morskie, zwycięstwo, nie potrafię tego wytłumaczyć, ale nie mogę rozstać się na dłużej z wodą. uwielbiam sport; Biegam i praktykuję jogę. Staramka się zdrowe zdrowe odżywiać, tematyka zdrowienia i zdrowe organizmy do kolejne hobby. Uwielbiam medytować i relaksować się. Śnię. Marzę. Bardzo dużo czytam, piszę też swoją książkę. Dużo przeżyłam dzięki mojej nie obsługującej córeczce dla twojej autorstwa, że ​​mam się do Rzymu i teraz moją wiedzą i doświadczeniem chcielibym podzielić się z innymi osobami.