ODCZYTY MIĘDZYWYMIAROWE

TAROT ~ RUNY

Sesje z Tarotem lub Runami

Przed skontaktowaniem się ze mną, proszę przeczytaj:

Nie przepowiadam przyszłości. Czytam najbardziej prawdopodobną linię wydarzeń, na którą zazwyczaj masz wpływ. Przyszłość nie jest zdeterminowana, zależy też od działań, sposobu myślenia, uczuć i nastawienia. Najważniejsze są właściwe pytania i intencja. Co ma się zadziać dla ciebie, w twoim życiu po takiej sesji?

 

Sesja z kartami ma przynieść klarowność i zrozumienie co do sytuacji i jasne wytyczne w kształtowaniu wymarzonej rzeczywistości.

Sesje są dostępne online poprzez: Skype, telefon i What’s app, Signal.

Jeśli sobie życzysz, sesja może być nagrana.

 

Cennik:

do 30 minut – 75 Euro – Około 340 złotych, około 80 dolarów – Na waszą prośbę podaję przybliżony przelicznik w złotówkach, co zależy od obecnego kursu waluty. 

do 60 minut – 150 Euro

do 90 minut – 200 Euro

UWAGA: Jeśli ktoś ma szczególnie trudną sytuacją, proszę nie oddawać nikomu “ostatnich” pieniędzy. W razie potrzeb napisać konkretne pytanie i zaznaczeniem, że mogę o waszym przykładzie mówić online, oczywiście bez nazwiska, miasta. I tak jest anonimowo, ale wtedy jest wkład i więcej osób może skorzystać. Nie obiecuję oczywiście, że czasowo zrobię program o wszystkich, ale na pewno coś nam się uda.

W kwestii umówienia terminu i sposobu płatności najlepiej kontaktować się ze mną poprzez e-maila:

joanna.pilatowicz@gmail.com

Gwarancją sesji jest przelew na https://www.paypal.com/paypalme/JoannaPilatowicz

lub nr konta, który otrzymasz poprzez emaila.

Jeśli chcesz odwołać, przełożyć sesję, napisz na 24 godziny przed ustalonym terminem, inaczej sesja przepada.

Nie stawienie się na umówioną sesję też oznacza, że termin przepada.

SKYPE

joanna-7-7-7

NAPISZ proszę INFORMACJĘ ZWROTNĄ. Po jakimś czasie, po sesji, będę bardzo wdzięczna za, chociaż krótką informację zwrotną co do sesji. To nie jest tylko dla mnie, chociaż przyznam, bardzo cieszy, kiedy sesja wspomaga Cię na twojej ścieżce życia. Jest to informacja dla wszystkich zainteresowanych czego się spodziewać, co się może zadziać i co można oczekiwać. Piękne wdzięczności za to!

Tutaj na stronie, lub emailem który mogę potem gdzieś wkleić.