KONTAKT

Jak pisać do nas by jak najszybciej uzyskać odpowiedź.

* Sprecyzuj swoje oczekiwania, czy chodzi o konsultację z Tarota, sesji Śnienia, interpretację snu/ów, warsztaty, czy też wejście w twój osobisty proces. Przeczytaj więcej o tym jak pracuję. Zapoznaj się z każdą stroną tematycznie.

Pamiętaj, że nie podejmuję za ciebie decyzji, nie doradzam co masz robić. Stwarzam przestrzeń, w której podążysz za sobą, klarownością w sobie.

* Do nowych gości kanału:

Monetyzacja ostatnio na moim kanale została zlikwidowana. Oznacza to, że mam mniej czasu na wspieranie innych. Jednak jeśli masz ofertę i chcesz być gościem na moim kanale, napisz do mnie. Tak, nadal będę wspierała innych na zasadzie wymiany, wsparcia obopólnego 😉 Wdzięczności za uhonorowanie mojej pracy. Przedstaw swoją ofertę.

By zaoszczędzić Twój i nasz czas warto wiedzieć:

* Pisz na joanna.pilatowicz (at) gmail.com

* Nie piszę już recenzji do książek.

* Nie klikam na przypadkowe linki. Nie wysyłaj ich.

* Nie pisz na Facebooku i innych social media. Moja obecność tam jest mocno ograniczona.

* Jeśli chcesz z nami współpracować, napisz krótko czym się zajmujesz, co chcesz zaoferować.

(Obecnie chętnie przyjmiemy tych, co piszą treści na strony, posty na social media typu Facebook, tłumaczy, prawników, ale nie tylko. Może to akurat twoje umiejętności wzbogacą naszą społeczność. Dziękujemy za każdy dar.)

Dla Gości na YouTube – Warunki nagrania:

* Jeśli przychodzisz do mnie na nagranie to znaczy, że zgadzasz się na wyemitowanie materiału i to, że ten materiał zostanie publiczny nawet jeśli tobie się coś pozmienia. Nie zdejmuję materiałów na późniejsze prośby.

* Jesteś przygotowany/a i nagrywamy bez przerywania, ponieważ nie edytuję materiałów.

* Jeśli nie możesz stawić się na nagranie, zawiadom mnie jak najszybciej możesz, ponieważ na twoje miejsce jest sporo innych terminów. Możesz zaproponować inną datę, natomiast nie ma gwarancji, że będzie to szybko możliwe.