Joanna M. Piłatowicz – urodzona w Warszawie, polska pisarka, andragog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, tancerka, choreograf, malarka abstraktów. Mieszkała w Polsce, w Holandii, a obecnie w Niemczech.

Autorka serii książek „Śniąca” łączącej paranormalny aspekt ludzkiej egzystencji ze światem ustalonej rzeczywistości.

Obecnie jako kreatorka na YouTube koncentruje się na inspiracji tych głęboko czujących, nie tylko artystów, ale też empatów, tzw. outsiderów, którzy są zainteresowani głębszym poznaniem aspektów życia niż oferuje to ustalona rzeczywistość.

„Nasze zasoby to wiedza, prawdziwe przyjaźnie i doświadczenie. Dzięki nim lepiej możemy nawigować przez życie. Zgłębiając tajniki parapsychologii i życia w różnych wymiarach, ważny jest dla mnie rozsądek, ten środek w nas, który chroni przed szaleństwem własnym tudzież światów”.

„Fascynują mnie mity, legendy, możliwości ludzkiego umysłu, odkrycia historyczne i teorie spiskowe, które okazują się prawdą. Pisanie jest jedną z naturalnych rzeczy, które mi się przytrafiają. Czerpię z życia, chociaż ukazuję historie z innych perspektyw niż tylko ta, ustalona kolektywnie”.